wtorek, 3 marca 2015

Prawdopodobnie Ostatnia Szansa Na Dobrze Oprocentowaną Lokatę! Nie Czekaj, Zakładaj!

Dzisiaj mamy 3 marca 2015 roku. Jutro Rada Polityki Pieniężnej najprawdopodobniej obniży stopy procentowe do najniższego poziomu w historii. Podstawowa stopa oprocentowania spadnie poniżej 2%. To dobra wiadomość dla wszystkich kredytobiorców, bo obniży się oprocentowanie kredytów a tym samym kwota spłacanych rat. Ale ta sama wiadomość to zmartwienie dla wszystkich, którzy mają oszczędności, bo oprocentowanie depozytów spadnie. Już teraz lokaty i konta oszczędnościowe oprocentowane są kiepsko, bo zarabiamy na nich od 1% do 3%. A co będzie za kilka dni? Podejrzewam, że oprocentowanie kont oszczędnościowych lokat spadnie do 1-2 %. Czyli nie będziemy zarabiali prawie nic, a jeśli od tych kilku groszy, które zarobimy, przyjdzie nam zapłacić podatek Belki, to z zysku nic nie zostanie. Dlatego, jeśli masz jakieś oszczędności i chcesz co nieco na nich zarobić, to masz niewiele czasu, żeby skorzystać z ostatnich godnych uwagi ofert.

Początek roku to okres wypłat premii rocznych, dodatkowych nagród i trzynastych pensji. Warto więc pomyśleć, gdzie ulokować dodatkowe pieniądze, żeby choć trochę na nich zarobić. Dwa, trzy miesiące niech poleżą na lokacie i przyniosą co nieco zysku.

Przeglądając oferty banków natrafiłem na dość interesującą ofertę lokaty, oprocentowanej na 4%. A co ciekawe, jeśli zostanie ona zerwana wcześniej, niż deklarowaliśmy w umowie, to nie utracimy zarobionych odsetek. Zapłacimy tylko podatek od zysku.

Lokatę tą oferuje BGŻ Optima. To bank, który skupia się na oszczędzaniu. Sam korzystam z ich produktów i jestem zadowolony. 


Produkt nazywa się Lokata Bezkarna. Dedykowany jest nowym klientom, którzy nigdy nie korzystali z oferty tego banku, albo dawno temu zamknęli tam swoje konta.

Aby skorzystać z promocji należy:
 • otworzyć Konto Indywidualne BGŻ Optima
 • założyć Lokatę Bezkarną
 • zasilić konto lokaty kwotą od 1000 zł do 20 000 zł
 • cieszyć się wypracowanym zyskiem
Lokatę można "bezkarnie" zerwać w każdej chwili bez utraty wypracowanych odsetek.

Lokata Bezkarna to lokata terminowa, nieodnawialna, otwierana w złotych polskich.

Jeden klient może założyć tylko jedną lokatę. Po jej zakończeniu odsetki zostaną przekazane na założone wraz z lokatą konto oszczędnościowe.

Lokata Bezkarna dedykowana jest Nowym Klientom i można ją otworzyć wyłącznie na etapie składania wniosku o otwarcie Indywidualnego Konta BGŻOptima. 
 • to gwarancja wypłaty odsetek nawet w przypadku wcześniejszego zerwania lokaty
 • to stałe oprocentowanie w skali roku wynoszące 4%
 • jest zakładana na 3 miesiące
 • minimalna kwota lokaty to 1000 zł, a maksymalna to 20 000 zł.

Jest to bardzo atrakcyjna oferta, jak na obecne czasy. Aby pokazać Ci, że na lokacie bezkarnej zarobisz więcej niż na innych produktach oszczędnościowych, zobacz na zamieszczone poniżej porównania. Są one dostępne na tej stronie. 

Z porównania wynika, że wpłacone na Lokatę Bezkarną:
 • 1000 zł po trzech miesiącach zarobi 8,10 zł.
Lokata Bezkarna, zysk od 1000 zł
Lokata Bezkarna, zysk od 1000 zł

 • jeśli odłożymy na koncie lokaty 10 000 zł, to zarobimy 81 zł. 
Lokata Bezkarna, zysk od 10 000 zł
Lokata Bezkarna, zysk od 10 000 zł

 • maksymalna kwota lokaty, 20 000 zł przyniesie po 3-ech miesiącach zysk w wysokości 162 zł.
Lokata Bezkarna, zysk od 20 000 zł
Lokata Bezkarna, zysk od 20 000 zł


Ze świecą szukać produktu oszczędnościowego, który w trzy miesiące pozwoli zarobić porównywalną kwotę. 


Najpiękniejsze w tej ofercie jest to, że aby z niej skorzystać nie trzeba nawet ruszać się z domu. Założenie Indywidualnego Konta BGŻOptima zajmie nie więcej niż 5 minut i jest proste. Nie będziesz musiał czekać na kuriera, nie będziesz podpisywał żadnych papierowych dokumentów, wszystko robisz sam, online, szybko i bezpiecznie w zaciszu swojego domu.Wystarczy, że przygotujesz wcześniej:
 • Numer swojego telefonu komórkowego, na który będziesz otrzymywał sms-y autoryzujące z banku BGŻOptima
 • Dokument Tożsamości
 • Numer Twojego rachunku bankowego, z którego wykonasz przelew inicjujący
 • nr PESEL
 • dane adresowe, które muszą być zgodne z danymi jakie widnieją na twoim rachunku bankowym

Lokata Bezkarna - prosty wniosek, 5 kroków od solidnych zysków.
Lokata Bezkarna - prosty wniosek, 5 kroków od solidnych zysków.

Droga to korzystania z dobrodziejstw Lokaty Bezkarnej jest prosta. To pięć kroków, które należy pokonać.

Na początku należy zaakceptować kilka oświadczeń i potwierdzić, że jest się pełnoletnim itp.

Kolejny krok to wpisanie swoich danych. Należy pamiętać, że wpisane tutaj dane musza być zgodne z danymi, jakie widnieją przy naszym podstawowym koncie bankowym, które wskażemy jako Rachunek Powiązany w kolejnym kroku wniosku. Jest to ważne, ponieważ tylko na ten rachunek będziemy mogli wypłacać środki z konta BGŻOptima.

Krok czwarty to akceptacja umowy, a ostatni, piąty krok to powitanie w świecie banku BGŻ.

Jak widać, założenie konta i lokaty trwa chwilę i nie jest trudne. Na koniec nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z wysokich (jak na obecne czasy) zysków z oszczędności. A kto oszczędza ten może spać spokojnie i jest niezależny i nic NIE MUSI.

Aby założyć LOKATĘ BEZKARNĄ, przejdź na stronę Banku BGŻ i wypełnij ten prosty formularz.

Oszczędności wpłacasz na Lokatę Bezkarną w marcu a zyski i wpłacone środki otrzymujesz z powrotem w czerwcu, w sam raz na wakacje.

Lokata Bezkarna to strzał w dziesiątkę.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz