Czytelnia

Czytelnia to miejsce w którym będę opisywał pozycje książkowe, które przeczytałem i które polecam. Jeśli chcesz wiedzieć skąd czerpię inspirację i wiedzę, którą dzielę się na moim blogu, to zachęcam do zakupienia i przeczytania tych książek. Zapewniam Cię, że będzie to dobra inwestycja.


80% ludzi to biedacy, 15% to klasa średnia a pozostałe 5% to ludzie bogaci. I niestety z biegiem lat te dysproporcje jeszcze bardziej  będą się rozbiegać. Bogaci będą stawać się bogatsi mimo tego że nie pracują a biedni będą coraz biedniejsi mimo tego, że coraz więcej pracują. Odpowiedź na pytanie dlaczego tak się dzieje znajdziesz w tej książce. Autor podpowie Ci również co zrobić żeby być w tych 5% ludzi, którzy nie musza pracować ale będą się bogacić. Polecam tą książkę każdemu, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania. Każdy może i powinien wziąć swoje życie w swoje ręce i zacząć działać. Nie można liczyć na to, że ktoś w cudowny sposób podaruje nam fortunę, że wygramy w lotto, że znajdziemy walizkę z pieniędzmi. Trzeba zakasać rękawy i sprawić, żeby pieniądze pracowały dla nas a nie my na pieniądze. Ja jestem pod wrażeniem tej książki i na pewno wiele informacji i porad w niej zawartych wykorzystam w swoim życiu. Ale musisz też pamiętać, że nie jest to cudowna receptura na zbicie fortuny. To mapa pełna drogowskazów, które mogą doprowadzić Ciebie i Twoje życie do Twoje własnej Bursztynowej Komnaty.

Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec to mapa do Twojej niezależności finansowej!Kolejna ciekawa propozycja to krótkie opowiadanie o serze. A właściwie o poszukiwaniu sera. Każdy z nas
w swoim życiu szuka jakiegoś "sera". Dla jednych będą nim pieniądze, dla innych kariera, dla jeszcze innych będzie to super praca, dobrze płatna i sprawiająca satysfakcję. Ale tak jak każdy szuka innego sera, tak każdy jest inny. W książce występują góry sera oraz cztery postacie, dwie myszy, Nos i Pędziwiatr oraz dwóch ludzi, Zastałek i Bojek. Dwoje z nich reprezentuje bogatych i przebojowych, jeden z nich to klasa średnia, która boryka się między bezpieczeństwem a sukcesami zawodowymi a ostatnia postać to reprezentant osób, które żyją w biedzie. Sparaliżowanych strachem, zaślepionych lenistwem i oczekiwaniem na gwiazdkę z nieba. Jeśli chcesz wiedzieć, jak być bogatym, jak poradzić sobie ze zmianami w życiu i jak się na takie zmiany przygotować to musisz przeczytać tą książkę. Krótka ale pełna wartościowej treści pozycja dla każdego.

Przeczytaj o znikającym serze i zmień swoje życie. Bądź czujny, obserwuj świat i podążaj za zmianami,Prawie każdy z nas ma jakieś długi, kredyty, zobowiązania. Część z tych zobowiązań nie jest spłacana w ogóle lub są one regulowane z opóźnieniem. Czasem dzieje się tak przez roztargnienie, czasem przez kłopoty i zdarzenia losowe, a czasem przez głupotę i uwikłanie się w pętli zadłużenia. Jeśli jesteś jedną z tych zagubionych, zadłużonych osób, to ta książka jest właśnie dla Ciebie i jak najszybciej powinieneś ją przeczytać. Jeśli nie masz kłopotów ze zobowiązaniami finansowymi to również powinieneś się z tą pozycją zapoznać, po to, żeby kiedyś nie wpakować się w finansowe tarapaty. Autor nie tylko pomaga w wyjściu z długów ale również stara się pokazać, w jaki sposób "uszczelnić" nasz domowy budżet, w jaki sposób zapanować nad pieniędzmi i jak zacząć oszczędzać. Ja przeczytałem tą książkę w jeden wieczór i jestem po wielkim jej wrażeniem.Wszystko opisane jest prostym, zrozumiałym językiem i na prawdę ma zastosowanie w życiowych tarapatach.

Inwestuj we własny dług, zarabiaj i stań się finansowo niezależny.


Po przeczytaniu pierwszej książki Sławomira Śniegockiego o inwestowaniu we własny dług, postanowiłem
kontynuować serię i zapoznać się z wiedzą o inwestowaniu we własny etat. I nie żałuję. Przeczytanie tej książki zajęło mi kilka godzin, ale wiedza którą dzięki tej książce zdobyłem będzie procentować przez kolejne dni, miesiące, lata. Obecnie pracuję na etacie i do tej pory nie wiedziałem, że nawet pracując w najwygodniejszej, ale też najmniej dochodowej formie zatrudnienia mogę zostać niezależnym finansowo. Kilka prostych kroków, które trzeba wykonać może doprowadzić każdego z nas do niezależności finansowej. Wystarczy tylko zacząć działać już, teraz, natychmiast, wziąć sprawy w swoje ręce i konsekwentnie dążyć do celu. Każdy, kto nie chce pracować za pieniądze, a chce żeby pieniądze pracowały dla niego powinien przeczytać tą książkę. Pigułka praktycznej, życiowej wiedzy, którą można bardzo szybko przyswoić i zacząć stosować w życiu.

Nie czekaj, inwestuj w siebie, stań się niezależnym finansowo.Trzynaście moich lat w JW GROM to super książka, którą czyta się jednym tchem, podczas jednego posiedzenia. To wspomnienia jednego z żołnierzy, którzy służyli w tej elitarnej i tajnej jednostce wojskowej. GROM był pierwszą w Polsce formacją, która była gotowa współpracować z wojskami NATO. W książce znajdziemy informacje na temat selekcji, szkolenia oraz przebiegu służby wojskowej w jednej z najlepszych jednostek specjalnych na świecie. Książka okraszona jest opisami akcji w Kuwejcie, Iraku i Afganistanie. Super zdjęcia, dodatkowe materiały multimedialne dostępne w specjalnie przygotowanej aplikacji na smartfona oraz wersja czytana tej książki sprawiają, że jest to kompletna i opisana prostym językiem historia jednego z żołnierzy GROM-u. Ciekawe opisy akcji, trzymające w napięciu momenty, które są wspomnieniami rzeczywistych sytuacji, które kiedyś się wydarzyły sprawiają, że książkę czyta się tak, jakby się rozmawiało z jej autorami. To niesamowita lektura, którą powinien przeczytać każdy, kto interesuje się wojskiem, rozwojem osobistym i jest ciekawy, co i gdzie robił GROM.  Polecam i zapraszam na stronę www.trzynascie.com gdzie możesz kupić tą książkę oraz wiele innych ciekawych rzeczy związanych z JW GROM.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz