O mnie i Kontakt

Cześć

Nazywam się Marek Mika. Od 2013 roku bloguję. Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się po przeczytaniu książek Kominka, w których znalazłem odpowiedzi ma kilka podstawowych pytań dotyczących blogowania. Udzieliłem sobie szczerych odpowiedzi na te pytania i zacząłem pisać bloga.

Pierwszy mój blog istnieje do dziś pod adresem marekmika.blogspot.com. Opisuję na nim moje przygody z brykietem kominkowym oraz z samym w kominku paleniem. To moje pierwsze posty, więc jeśli będziesz ten blog czytał, to proszę o wyrozumiałość.

Blog, na którego stronach się znajdujesz, to wynik roku moich doświadczeń, prób i błędów jakie popełniłem blogując. Drugi blog, który prowadziłem był o wszystkim, czyli o niczym. Pisałem na nim o kiełkach, oszczędzaniu pieniędzy, o brykietach i wszystkim, co mi ślina na język przyniosła. Po prawie roku, kiedy okazało się, że taki sposób postępowania to ślepa uliczka, postanowiłem zamienić jeden blog na kilka, ale bardziej ukierunkowanych na konkretny temat. Zrobiłem to po to, żeby czytelnik znalazł na moim blogu to co go interesuje. Bo teraz wiem już z doświadczenia, że osoba, która szuka informacji o oszczędzaniu pieniędzy nie będzie czytała wpisów o kiełkach czy brykietach kominkowych. Mam nadzieję, że to dobra droga.

Na tym blogu znajdziesz informacje o tym, jak oszczędzać pieniądze, jak poszukiwać oszczędności w życiu codziennym oraz o tym, co robić z oszczędnościami, żeby co nieco na nich zarobić. Wpisy na tym blogu mają pomagać wam, moim czytelnikom w oszczędzaniu pieniędzy i mądrym ich wydawaniu. 

Jeśli masz jakieś uwagi, jeśli chcesz, żebym o czymś na blogu napisał, lub po prostu chcesz do mnie napisać, to skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie okna, lub napisz do mnie maila, na adres mikam (at) op.pl

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Obiecuję, że postaram się odpowiedzieć na każdą wiadomość. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz