Narzędzia z których korzystam
Aby uprzedzić pytania dotyczące tego, z jakich narzędzi korzystam na co dzień, prowadząc blogi i nie tylko, postanowiłem utworzyć tą stronę. Poniżej znajdziesz spis wszystkiego, z czego korzystam lub korzystałem, w jakich bankach mam konta, w jakich sklepach robię zakupy itp. Chcę być wiarygodny i transparentny, dlatego nie robię z tego żadnej tajemnicy. Być może ktoś skorzysta z tych samych narzędzi i produktów, z których ja korzystam i które polecam. 

# Niektóre z poniższych linków to linki afiliacyjne. Jeśli klikniesz w taki link i np. założysz konto bankowe, które polecam, to ja otrzymam z tego tytułu drobną prowizję, a Ciebie nie będzie to nic a nic kosztować. Po prostu skorzystasz z niezłego produktu i pomożesz mi zarobić kilka groszy.Ale jako człowiek, który bardzo szybko nauczył się oszczędzać pieniądze i rozsądnie zarządzać swoimi finansami proszę Cię, nie kupuj niczego, do czego nie jesteś przekonany. Zanim klikniesz w link i dokonasz zakupów, przemyśl swój wybór bardzo dokładnie.


Konta bankowe.


ING Bank Śląski.

Obecnie korzystam z kont bankowych w trzech bankach, Podstawowy, darmowy rachunek posiadam w ING Banku Śląskim. Jest to konto Direct.


  • Konto jest darmowe
  • Wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe
  • Mogę korzystać z programu Bankujesz-Zyskujesz
  • Mogę otrzymać zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
  • Mogę korzystać z funkcjonalnego ING Bank Online
  • Mam dostęp do konta przez aplikację mobilną
  • Mogę korzystać z Otwartego Konta Oszczędnościowego zupełnie za darmo.

mBank

Drugie konto z jakiego korzystam to konto osobiste w mBanku. Kiedyś było to konto oprocentowane, obecnie już nie jest. Nie zamknąłem go tylko dlatego, że korzystam z bardzo atrakcyjnej oferty ubezpieczeń motoryzacyjnych oferowanej przez mBank. Szczególnie atrakcyjne są ceny i możliwość rozłożenia płatności nawet na 12 rat. 


Konto oczywiście jest darmowe, posiada obecnie zmienioną, bardzo atrakcyjną szatę graficzną bankowości Internetowej i oferuje wiele ciekawych funkcjonalności.


Księgarnie Internetowe, w których od czasu do czasu kupuję książki to:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz