poniedziałek, 16 marca 2015

Do 65 Złotych Za To Że Się Chce i Szansa na Dodatkowe Atrakcyjne Nagrody.


Dawno tak dobrze nie było. Banki miały klientów gdzieś, bo zarabiały na wysoko oprocentowanych kredytach. Jednak w czasach niskich stóp procentowych zaczynają walczyć o klienta i o pieniądze zgromadzone na rachunkach ROR. Bo depozyty dzisiaj są już mało atrakcyjne. 

Jako pierwszy rękawicę rzucił Raiffeisen Bank. Oferuje swoim klientom darmowe konto z gwarancją zerowych opłat do końca świata i o jeden dzień dłużej. Dodatkowo za samo założenie konta możesz otrzymać, nic nie robiąc 55 zł, a jeśli założysz atrakcyjną lokatę, to  dostaniesz dodatkowe 10 zł.
Poza tym, jeśli weźmiesz udział w promocji, to możesz wygrać iPAda lub zegarek LG SmartWatch.Z tej promocji nie można nie skorzystać!


Promocja dotyczy "Wymarzonego Konta" w Raiffeisen Bank. Jest to nowość na rynku kont osobistych. I rozwala konkurencję. Bo to konto:

 • jest oprocentowane. To niespotykane obecnie na rynku. Pamiętam, jak zakładałem swoje konto jeszcze w 20 wieku, to było ono oprocentowane, ale niewiele. Później przez kilkanaście lat na ROR było okrągłe 0%. A teraz znów mamy oprocentowany ROR. Może dużo z tego nie będzie, ale zawsze coś.
 • wysokość oprocentowania nie zależy od widzi mi się banku, ale od referencyjnej stopy oprocentowania NBP. Kiedy RPP obniża oprocentowanie, zysk z konta jest mniejszy, kiedy stopy procentowe idą w górę, oprocentowanie naszego konta również.
 • konto prowadzone i otwierane jest za darmo. Koszt to 0zł. Nie ma też limitów minimalnych wpływów miesięcznych na Wymarzone Konto.
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe.
 • obsługa stałych zleceń i poleceń zapłaty nie kosztuje ani grosza! 
 • Nie ma wymogu zamawiania karty bankomatowej. Można mieć samo konto, bez karty.
 • Wymarzone Konto dostępne jest dla każdego. Nowi klienci są mile widziani. Jeśli jesteś już klientem Raiffeisen Banku to możesz zmienić swój rachunek na Wymarzone Konto bez żadnych konsekwencji. Ale uwaga. Bonus o którym już wspominałem mogą otrzymać tylko i wyłącznie nowi klienci banku, którzy założą Wymarzone Konto korzystając z linków umieszczonych na mojej stronie.
 • i najważniejsza cecha. BEZTERMINOWA GWARANCJA BEZPŁATNOŚCI KONTA. Bank Raiffeisen gwarantuje, że konto, obsługa zleceń stałych i poleceń zapłaty zawsze będą darmowe. Dodatkowo Bank daje słowo, że nigdy nie wprowadzi opłat za wpłaty na to konto realizowane w oddziałach banku i wpłatomatach. 
 • pierwsze 20 przelewów krajowych w PLN w miesiącu wykonanych przez bankowość mobilną lub internetową jest darmowych.
 • nielimitowana ilość darmowych przelewów wewnętrznych.

Jak widać, to konto ma same zalety. Wszystko jest za darmo. Nic tylko zakładać i korzystać. Obecnie wszędzie słyszymy i możemy przeczytać, że banki w pogoni za zyskami zaczynają podnosić opłaty za rachunki bankowe. Raiffeisen idzie pod prąd i znosi wszystkie, najczęściej ponoszone opłaty.Oprocentowanie Wymarzonego Konta.


Jak już wspominałem, Konto Wymarzone jest oprocentowane. Wysokość oprocentowania zależy od Stopy Referencyjnej NBP, którą można w każdej chwili sprawdzić na stronie www.nbp.pl. Wysokość oprocentowania jest zmienna i zależy od wysokości salda na rachunku. 

Dodatkowo w ramach Wymarzonego Konta można otworzyć Wymarzone Konto Lokacyjne, na którym zarobimy jeszcze więcej. 


Oprocentowanie Wymarzonego Konta na dzień 27.02.2015
Oprocentowanie Wymarzonego Konta na dzień 27.02.2015

Powyższa tabela przedstawia oprocentowanie Kont Wymarzonych na koniec lutego 2015 roku. 

Obecnie będzie ono niższe, bo RPP obniżyła na początku marca wysokość Stopy Referencyjnej NBP do poziomu 1,5 %. Czyli oprocentowanie konta wyniesie odpowiednio 0,375 %, 1,125 % oraz 1,5 %. Niby to niewiele, ale jakby nie patrzeć, to zawsze więcej niż 0 (zero).


Jak uzyskać bonusy za założenie Konta Wymarzonego?


 1. Aby otrzymać 55 zł ekstra premii należy jak najszybciej założyć Konto Wymarzone i utrzymać je do końca maja. Bonus zostanie wpłacony na to konto przelewem najpóźniej 29 maja 2015 roku. 
 2. Regulamin promocji nie wymaga ŻADNEJ wpłaty na nowo założone konto. Wystarczy je założyć i cierpliwie czekać na bonus.
 3. Premia w całości zwolniona jest z podatku, ponieważ wypłacana jest w ramach tzw. sprzedaży premiowej.
 4. Jeśli dodatkowo do końca kwietnia 2015 roku ściągniemy aplikację mobilną banku i korzystając z niej założymy 3- miesięczną "Lokatę Mobilną", oprocentowaną na dobre 4% w skali roku, to otrzymamy dodatkowe 10 zł bonusu. Na lokatę można wpłacić od 1000 zł do 10 000 zł. 
 5. Dodatkowo biorąc udział w promocji można wygrać iPada lub zegarek LG SmartWatch.
Minusy, haczyki i postanowienia regulaminu promocji.


 1. Z "Wymarzonego Konta" w Raiffeisen Banku może skorzystać każdy, ale w promocji Comperia Bonus mogą wziąć udział tylko i wyłącznie nowi klienci banku. Bonus mogą otrzymać osoby, które po 1 stycznia 2015 roku nie są lub nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w Raiffeisen Polbank.
 2. UWAGA. Promocja ma charakter limitowany i może w każdej chwili zostać zamknięta. Po prostu trzeba się spieszyć. Jeśli zostanie założona odpowiednio duża liczba kont, pula na bonusy się wyczerpie i Comperia zamknie promocję.
 3. Przystępując do promocji przekazujesz Comperii swoje dane osobowe. Zgodę na przetwarzanie danych można zawsze odwołać, ale sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dla 65 zł premii oraz szansy na nagrody warto je udostępniać.
 4. Jeśli po okresie promocji będziecie chcieli zamknąć Wymarzone Konto w Banku Raiffeisen, to będą na to dwa sposoby:
Konto jest zamykane z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia umowy.Co trzeba zrobić, aby otrzymać oferowany bonus od Comperii?


 • założyć Konto Wymarzone z bonusem, klikając w ten link.
 • Comperia wyśle do wszystkich, którzy spełnią warunki promocji mail do 12 maja 2015 roku.
 • Osoby które otrzymają mail, będą musiały w ciągu 5 dni roboczych, według wskazówek a mailu uzupełnić swoje dane (niezbędne do wykonania przelewu premii bonusowej)
 • Comperia wypłaci przelewem premię do 29 maja 2015 roku.
 • Trzeba być czujnym i sprawdzać przed i w dniu 12 maja folder SPAM, bo tam właśnie może trafić mail z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu. Jeśli zapiszesz się na newsletter mojego bloga, to otrzymasz ode mnie powiadomienie, że Comperia wysyła maile i musisz sprawdzać skrzynkę mailową, aby nie przegapić atrakcyjnego bonusu.To promocja, z której nie można nie skorzystać. 

W wariancie minimum zakładasz konto i czekasz. W maju odpowiadasz na mail od Comperii i zgarniasz 55 zł bonusu

Wariat medium, zakładasz konto i lokatę na minimum 1000 zł. W maju odpowiadasz na mail od Comperii i zgarniasz 65 zł bonusu + kilka złotych odsetek od środków na lokacie.

Wariant maksimum, zakładasz konto i lokatę na 10 000 zł. W maju odpowiadasz na mail od Comperii i zgarniasz 65 zł bonusu + kilkadziesiąt złotych odsetek od środków na lokacie.( W sumie zarobisz około 140 zł)

Dodatkowo, poza bonusami Comperia ufundowała dodatkowe nagrody, które otrzyma kilka osób spośród wszystkich, którzy założą Konto Wymarzone. Będą to 5x iPad mini 16 GB wifi i 5x zegarek Smartwatch LG W110 G.

Nagrody otrzymają osoby, które zaproponują najciekawsze hasło reklamowe dla promocji Comperia Bonus. Aby o nie powalczyć, należy:

 • Zalogować się do panelu na stronie Comperia Bonus
 • Umieścić swoją propozycję hasła reklamowego w tak samo nazwanym polu. Maksymalna długość hasła to 200 znaków ze spacjami.
 • Wejść na profil Comperii na Facebooku i tam również opublikować pracę konkursową (hasło reklamowe).

Konto wymarzone jest jak z bajki


Krótka instrukcja, jak szybko i nie ruszając się z domu założyć Konto Wymarzone i wziąć udział w promocji.


 1. Wypełniasz krótki formularz na stronie Comperia Bonus i czekasz na e-mail. (Pamiętaj, że może on wpaść do spamu, więc zerkaj tam co jakiś czas).
 2. Klikasz w link przesłany w e-mailu i ustawiasz sobie hasło do panelu klienta Comperii
 3. Po zalogowaniu klikasz w link  “Wnioskuj o konto, odbierz gwarantowane 55 zł”.
 4. W kolejnym kroku wybierasz sposób zawarcia umowy. Może to być wizyta kuriera albo wersja online, czyli przelew weryfikujący na 1 zł z twojego innego konta. Jeśli wybierzesz przelew musisz pamiętać, że dane podawane podczas zakładania konta muszą być zgodne z danymi podanymi w banku, z którego wykonasz przelew weryfikujący. Co ciekawe, ta złotówka zostanie ci zwrócona na konto, z którego ją wpłaciłeś po przeprowadzeniu weryfikacji.
 5. W kolejnych krokach podajesz swoje dane i wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny ze strony banku w celu potwierdzenia wprowadzonych danych.
 6. Przed czwartym krokiem koniecznie zanotuj numer wniosku widoczny w lewym górnym rogu ekranu. Może się przydać podczas kontaktów z bankiem. Bank nie wysyła go mailem ani nie podaje w innej formie więc na prawdę warto go zanotować.
 7. Kolejne kroki to wybór karty (lub rezygnacja z niej) i akceptacja regulaminów promocji. 
 8. Wniosek zostaje złożony i jeśli wybraliśmy opcję weryfikacji przez kuriera to musimy na niego poczekać, a jeśli wybraliśmy weryfikację przelewem, to przechodzimy do jego realizacji. W procesie składania wniosku nie ma strony podsumowującej więc wprowadzane dane trzeba na bieżąco weryfikować.


Ta oferta to na prawdę atrakcyjna propozycja. Wystarczy tylko założyć zupełnie za darmo, nie ruszając się z domu darmowe konto i zgarnąć co najmniej 55 zł. Proste, wystarczy chcieć.

2 komentarze:

 1. Warto jeszcze dodać, że jeśli mieliśmy oszczędności większe niż 15 tyś zł to o wiele korzystniej było skorzystać z oferty na lokatę 6%. Niestety już jej nie ma, a ofertę Comperii z kobiecego punktu widzenia opisałam też na swoim blogu:
  http://zkasiacisieoszczedzi.pl/konta-osobiste/comperia-bonus-55-zl-i-konto-raiffeisen-polbank-do-2/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze wymieniam większe sumy, wtedy na pewno mam lepszą cenę :)

  OdpowiedzUsuń